logo

Лля лапна дуже довга казка читати онлайн. Казка про правду та кривду — Панас Мирний — Читати онлайн — spacetronautgames.com

Лля лапна дуже довга казка читати онлайн Rating: 5,8/10 648 reviews

Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії (fb2)

Лля лапна дуже довга казка читати онлайн

Тільки ж і ти нас розсуди по правді, по закону: як нам жити, чим годуватися? В одному з них жила ластівка, яка принесла Дюймовочку. Але тут він помітив Алине засмучене обличчя. Он открыл третью дверь и услышал страшное шипение: посреди комнаты, свернувшись клубком, лежали две огромные змеи. Дівчаточка розлетілися в різні сторони, ухопили за краї чорну хмару й, скрикнувши: — Ану, пора слатися! Вернувшись зі школи, Томмі й Аніка почала готуватися в гості. Дівчата роблять мовчки, хутко, не одриваючись од роботи. Вона крикнула так гучно, що з несподіванки дами аж підскочили: - Рота, кроком руш! А найдивніше те, що вона була напрочуд сильна. З обличчя Недороля вмить збігла усмішка.

Next

Українська мова. 9 клас: Диктанти

Лля лапна дуже довга казка читати онлайн

Недочеревик ніколи нікому не покаже цю дорогу, — пояснив той. Та найдужче вразило Томмі й Аніку те, що на плечі в дівчинки сиділо мавпеня. Вона засунула в нього голову,! Стоять зорі, виморені та витомлені, тілько сонними очима лупають; інші, повившись невеличкими хмарками, й прикорхнули. Він тримав у жмені гарний-прегарний записник у шкіряній палітурці. Потім щось записав на папірець, радісно потер руки і аж підскочив від задоволення. Тим часом вони зайшли до кухні, й Пеппі сказала: Наколотим тіста-іста, спечемо млинця-линця на сніданок-данок-анок.

Next

Льюїс Керрол

Лля лапна дуже довга казка читати онлайн

У нього свій столик був біля вікна. Моя люба Мар'яночка краща мені, як сестричка,— як на неї подивлюся, мов до сонечка всміхнуся. В будинку створилася зовсім інша, дружня атмосфера. Коли скажу, що трушу сажу, такий хитрун, як ти, однаково мені не повірить. Але я не розгубилася, торохнула її по голові - гуп! Аліса нітрохи не забилась і швиденько схопилася на ноги. Важливу роль у порівняльній характеристиці персонажів відіграють розділи, що пропонують додаткову інформацію для роздумів: «Юлько вдома», «Стефко вдома», «Славко вдома».

Next

Дюймовочка (укр) « Казка Ганса Кристіана Андерсена

Лля лапна дуже довга казка читати онлайн

Так звався цей будинок-у садку. Те ж саме з жертвою Ісуса — її не можна заслужити чи заробити. Як ти мені все поясниш, мій хлопчику? Вона стояла й дивилася на ту гілку, де щойно сидів Кіт, коли це раптом він вигулькнув знову. Я тільки зведу очі й запитаю: «Спершу скажіть, хто я є, і, коли мені ця особа підходить, -я вийду нагору, а коли ні - не вийду. Зрештою, ми б виглядали смішно, якби відмовились од свого рішення.


Next

Льюїс Керрол

Лля лапна дуже довга казка читати онлайн

Він каже, що вона гармонує з настроєм міста, із сірим тлом будинків. У таку погоду вони часом ходять на старий Львів. А він тілько що вийняв з горен пута гарячі, аж білі — як махне ними та матір по обличчю — тілько зашкварчало та мати нестямно скрикнули! Василько подзвонив ще раз, прислухався, приклавши вухо до дверей — нічого не було чути, до дверей ніхто не йшов. Я маю десять копійок, дай ще вісім — і буде сто грамів барбарису. Хлопцеві здавалося, ніби він потрапив у клас випадково і справді треба встати й піти геть, але не відважувався й картав себе за слабкодухість.


Next

Казка про правду та кривду — Михайло Стельмах, читати повністю текст твору онлайн. УкрЛіб : Українська Бібліотека

Лля лапна дуже довга казка читати онлайн

Боязка зірка виткнеться з хмари — із переляку погасне. То була весела забавка, весела й всьогосвітня, бо весь світ, дивуючись на них, бавився їх іграшками. Але ще дужче вони розгубилися, коли, вимахуючи руками, щоб не впасти, дісталися до кінця гребеня й побачили, що драбини там немає. Проте їм так хотілося заволодіти торбою з грішми, що вони побороли свій страх. Вони весело літали цілий день у великому саду, в сонячному світлі, перелітали з квітки на квітку, куштували медок і летіли далі.

Next

В дорогу! — Панас Мирний — Читати онлайн — spacetronautgames.com

Лля лапна дуже довга казка читати онлайн

Так, цього разу помилитися було годі: перед нею було най-справжнісіньке порося! Середньовічні школярі, які, може, годину тому спокійно сиділи, слухаючи казань мудрого ритора чи гарними тенорами та молоденькими підбасками витягали чисту ноту за кантором — учителем співів,— тепер бралися до зброї, щоб захистити місто. Посинілий — аж очі попригасали, але упертий у своєму бажанні навчитися плавати, годинами сидів у мілкій, по коліна воді, розводив навсебіч руками і гукав: — Пливу, Настко, я пливу! І ніколи не намагайся робити щось тільки тому, що це роблять інші. У вимитих шибках повторюються хмари, клаптики неба, шматочок синього сарафана. Аж страшно подумати, які брудні бувають люди! І діти вилізли драбиною вгору - перша Пеппі, потім Аніка, а останній Томмі. Аля схопила Недопопелюшку за руку і схвильовано прошепотіла: — Дивися, дивися, у нього обличчя, яке я стерла! Лелія миттю спустилась на землю. У ній заховані лицарські лати.

Next

Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії (fb2)

Лля лапна дуже довга казка читати онлайн

Докори сумління, які переживає хлопець, свідчать про його відповідальне ставлення до свого слова. Одного весняного ранку дід Микола прокинувся у своїй лікарняній палаті і побачив, як за вікном кружляють пташки. А як сонечко зайшло за гору, то метелики полетіли додому спати. Принаймні ті, хто особисто знав письменника, одразу впізнали його в незграбному блакитноокому дивакові зі скуйовдженим волоссям, що весь час торочить про свої винаходи. Может быть, у него ничего нет, кроме этих камней. Павлусь глянув на дівчинку і зараз якось пізнав, що це Лелія,— а він же так хотів її побачити. Когда жители города увидели палача, они обступили Аладдина и послали сказать султану: «Если ты не помилуешь Аладдина, мы разрушим твой дворец и перебьем всех, кто в нем находится.

Next

Аладдин и волшебная лампа сказка читать онлайн

Лля лапна дуже довга казка читати онлайн

Посанкуватися — покататися на санках. Як запливло Сонечко в інші краї світ оглядати, зібрала докупи вітри гострі, холодні, студить ними повітря вільне, гнітить його хмарами зеленими. Пеппі гадає, що її мама тепер на небі й дивиться на свою доню крізь дірочку. Хоч би ж не забули, коли питимуть чай, поставити і їй блюдечко з молоком. Товариські суди практикувалися у багатьох школах, і це давало добрі наслідки. Тато не погрожував: «Я їм покажу! А потім баба померла, і Стефка мовби хто закаменів. Хлопець прикусив губу, аж відчув на ній солонуватий присмак крові, і над силу вимовив дорослим, чужим голосом: — Звичайно, все буде гаразд, мамо.

Next

А.Ліндгрен. Пеппі Довгапанчоха

Лля лапна дуже довга казка читати онлайн

Вона вважала, що він поплив на острів, де живе повно негрів, став їхнім королем і тепер ходить собі серед них із золотою короною на голові. Когда мать спрашивала его, что с ним, он только махал на нее рукой. Одні з посиленим інтересом: аякже, страшенно цікаво — суд! Там була і кухня, і вітальня, і спальня. У якому класі вони навчаються? А затем он вынул у него из-за пазухи лампу, потер ее, и сейчас же появился Маймун, раб лампы. Втомлена жінка запитала в Юлька прізвище. За хатою — новий садок, і молоденькі щепки щовесни вкриваються ніжним, усміхненим цвітом.

Next