logo

Фарбований шакал план. Урок Франко. «Фарбований Лис». Зміст казки, головні і другорядні

Фарбований шакал план Rating: 6,8/10 1680 reviews

Весела Абетка.УКРАЇНСЬКІ КАЗКИ Iван Франко ФАРБОВАНИЙ ЛИС

фарбований шакал план

Недарма кажуть: Якщо не знають, ждать на що, про рід не знають і про міць, Кому довіритись і як, всяк свій талан знаходить сам. Відомі педагоги про зміст та завдання морально-етичного виховання 1. Але сим разом бiдний Микита таки перечислився. Дійшло до того, що він не разу білий день вибирався на полювання і ніколи не вертав з порожніми руками. Стрільці, люди на торговиці, маляр, пси Дякуємо, любі гості, приєднуйтесь до нас, сідайте, будь ласка. Микита почув завивання молодих лисичок, сам завив і виказав себе. Радимо обрати фрагменти розподілу Лисом посад між звірами та сцену його викриття.

Next

Фарбований шакал казка план

фарбований шакал план

Різноманітні завдання та ігри для розвинення уяви. Вони будуть враховуватися під час виставлення оцінки. Так само, до речі, як і шакал у давньоіндійській казці. У давнину, коли складалися такі казки, людина одухотворю вала все навколишнє, наділяючи його людськими властивостями. Домашнє завдання Написати листа героям казок з порадами стати кращим. Діти, чи почули ви незрозумілі слова? Вже добре стемнілося, коли Микита добіг до лісу, і то не в тім боці, де була його хата, а геть у протилежнім. Наш Микита скрутився, мов муха в окропi: що тут робити? Вдома попрацюйте над новим випуском нашого журналу, який буде присвячений образу Лиса Микити.

Next

Урок Франко. «Фарбований Лис». Зміст казки, головні і другорядні

фарбований шакал план

Розповідь підготовленого учня про Індію. Але звiрi не пiдходили, i тiльки Ведмiдь, ледве-ледве переводячи дух, запитав: — А ти ж хто такий? Уявіть свій улюблений куточок природи чи те місце, де вам добре і спокійно. Розгорніть свої підручники на с. Оцінка зовнішнього середовища бізнесу 7 4. Розвиток творчості та уявлення за допомогою слова «Граматика фантазій» Дж.

Next

Урок №18 Тема. «Фарбований Лис». Зміст казки головні і другорядні персонажі. образ Лиса Микити, риси його характеру

фарбований шакал план

Скажіть, чи змінилося щось у житті звірів, коли царем був Микита? А Пси; Б торговці; В інший лис; Г півень. Щастя мав, бо ледве вiн щез у дiжi, коли надбiгли пси цiлою купою, дзявкаючи, гарчачи, нюхаючи. Надання учням необхідної навчальної інформації Теорія літератури: казка, народна казка, літературна казка, види казок за змістом, структура казок. Якийсь дивний i страшний звiр, синiй-синiй, з препоганим запахом, покритий не то лускою, не то якимись колючими гудзами, не то їжаковими колючками, а хвiст у нього — не хвiст, а щось таке величезне i важке, мов довбня або здоровий ступернак ступернак — товкач , i також колюче. Ми відправляємося в далеку Індію,щоб познайомитися з казками індійського народу.

Next

Тема. Індійська народна казка «Фарбований шакал». Викриття в образах тварин негативних людських якостей. Філософський зміст казки

фарбований шакал план

Він був дуже хитрий та кмітливий, тому обминав усі небезпеки. Шакала роздерли на дрібні шматки за ошуканство. Воно відображає погляд давніх людей не лише на світ природи, а й на самих себе. Подибав у лiсi Вовчицю, далi Ведмедя, Кабана, Оленя — всi його питають, що з ним, чого так утiкає, а вiн тiльки хлипає, баньки витрiщив та, знай, тiльки лепоче: — Он там! Пробує обкачатися в траві — не йде! Приповідка: «Пізнався, як на фарбованім лисі». У наші дні на волі в джунглях Індії живе не більше 4 тисяч особин цієї тварини. Франко висміює тим самим користолюбних, нечесних, хвалькуватих людей. Лис у передмісті, сутичка з собаками.

Next

Індійська народна казка Викриття в образах тварин негативних людських якостей. Філософський зміст казки

фарбований шакал план

Посмішки-смайлики ви будете отримувати за правильні відповіді на уроці. Оцінка ризику і страхування 19 7. Вже добре стемнілося, коли Микита добіг до лісу, і то не в тім боці, де була його хата, а геть у противнім. Бачачи, що з Вовком непорадна непорадна — лиха година, звiрi присудили йти їм усiм у той бiк, де показував Вовк, i подивитися, що там таке страшне. А у нас залишилась ще одна ілюстрація.

Next

Весела Абетка.УКРАЇНСЬКІ КАЗКИ Iван Франко ФАРБОВАНИЙ ЛИС

фарбований шакал план

Що трапилось на концерті, присвяченому роковинам царювання Лиса? Діти, скажіть, а які журнали ви читаєте із задоволенням? Опрацювання казки «Фарбований Лис» 4. Знов радiсть, знов оклики зачудування i подяки. Вихваляння Лиса перед мешканцями лісу. Чи сподобався вам головний герой казки «Фарбований шакал»? А щоб нам його зловити, Треба рухи повторити. Щастя мав, бо ледве він щез у діжі, коли надбігли пси цілою купою, дзявкаючи, гарчачи, нюхаючи.

Next

Урок Франко. «Фарбований Лис». Зміст казки, головні і другорядні

фарбований шакал план

Колись вони називалися «чатуранга», що означає в перекладі з санскриту «чотири роду військ», якими колись були слони, кавалерія, коні, колісниці і піші солдати. Майже вмираючи зо страху, бідний Лис Микита мусив сидіти в фарбі тихо аж до вечора, знаючи добре, що якби тепер, у такім строї, появився на вулиці, то вже не пси, але люди кинуться за ним і не пустять його живого. Обладнання: презентація, тексти казок, картки. Згодом сюжети збірки «перекочували» до творів письменників різних країн, де здобули нове життя. У Франції Лиса звали Ренар, у Нідерландах — Рейнетом. Але ж у нас незавершена справа.

Next

Індійська народна казка «Фарбований шакал». Відкриття в образах тварин негативних людських якостей. Філософський зміст казки

фарбований шакал план

Назвіть відомих авторів літературних казок. Тим часом гомін про нового нечуваного і страшного звіра розійшовся геть по лісі. Був голодний, змучений, ледве живий. Пробує обкачатися в травi — не йде! Яким же був на початку казки шакал? Все готове, зарізане, навіть обскубане і обпатране, приносили йому услужні міністри. Казка про тварин — один з найдавніших різновидів народної казки. Отак вiн вичекав, поки минула страшна небезпека.

Next